top of page

Faith Group

Public·45 members

[{$Today$}] Latvija pret Horvātiju tiešraidē 23.11.18


Abas komandas visos turnīros tikušās piecas reizes, trīs tikšanās reizēs notiekot Eiropas čempionāta kvalifikācijā. Pārsvarā dominējuši viesi, kuriem šobrīd ir 100% rekords.

🔴⚽Latvija vs Horvātija tiešraidē


Latvija pret Horvātiju viena otrai un atslēgas numuri

Abas komandas visos turnīros tikušās piecas reizes, trīs tikšanās reizes notiek Eiropas kvalifikācijā. Viesi ir dominējuši cīņā pret laukuma saimniekiem un šobrīd viņiem ir 100% rekords. Reversā spēle septembrī noslēdzās ar pārliecinošu viesu uzvaru 5:0. Laukuma saimnieki līdz šim ir guvuši tikai vienus vārtus pret viesiem, kuri četrās no piecām spēlēm šajā mačā guvuši vismaz divus vārtus. viena uzvara pēdējās deviņās spēlēs visos turnīros, piedzīvojot sakāves atlikušajās astoņās spēlēs šajā periodā.Horvātija ir piedzīvojusi divas neveiksmes pēc kārtas pirmo reizi kopš 2021. gada jūnija, kad draudzības spēlē zaudēja Beļģijai un cieta sakāvi pret Anglija UEFA Euro 2020 turnīrā vēlāk tajā pašā mēnesī. Laukuma saimnieki līdz šim kvalifikācijas spēlēs ir ielaiduši 17 vārtus, kas ir par 13 vairāk nekā viesi.


Prognoze Latvija pret Horvātiju

11 vilki līdz šim kvalifikācijā zaudējuši sešās no septiņām spēlēm. Sacensībās viņi ir zaudējuši trīs no pēdējām četrām spēlēm, piekāpjoties 11 reizes, bet vārtus guva tikai divas reizes. Pēdējās 28 mājas spēlēs Eiropas kvalifikācijā viņiem ir tikai divas uzvaras, kas ir interesanti, abas tiekot mājas spēlēs.


Viņi ir zaudējuši visās piecās spēlēs pret viesiem, četrās no tām nespējot gūt vārtus, un šeit var rasties grūtības. Eiropas kvalifikācijas turnīrā viņi sešās no pēdējām deviņām mājas spēlēm nav spējuši gūt vārtus, kas rada bažas.


Kockasti pēc trīs uzvarām pēc kārtas kvalifikācijā zaudējuši divas spēles pēc kārtas. Šī spēle ir jāuzvar viesiem, un, ņemot vērā viņu 100% rekordu pret mājiniekiem, izredzes uz uzvaru izskatās labas.


Zlatko Daličam ir daži ievērojami nespēlētāji, jo Andrejs Kramaričs, Nikola Vlašičs un Josips Juranovičs savainojumu dēļ izstājušies no sastāva.


Lai gan viesi ir zaudējuši divas spēles pēc kārtas, viņiem ir stabila bilance pret mājiniekiem un jāspēj izcīnīt nelielu uzvaru.


Prognoze: Latvija 1-2 Horvātija.


Latvija vs Horvātija derību padomi

1. padoms: Rezultāts — Horvātija uzvar


2. padoms: vārti — virs/maz 2,5 vārti — vairāk nekā 2,5 vārti


Padoms 3: Vismaz vārti, kas jāiegūst otrajā puslaikā – jā


4. padoms: Andrejs Kramaričs jebkurā laikā var gūt vārtus vai asistēt - Jā


Latvija

Iespējamais sastāvs (4-2-3-1): Ozols; Savaļnieks, Balodis, Dubra, Sorokins; Tobers, Savaļjevs; Jaunzems, Jānis Ikaunieks, Daškēvičs; Uldriķis


Horvātija

Iespējamais sastāvs (4-3-3): Livakovičs; Staņisics, Sutalo, Vida, Gvardiols; Modričs, Brozovičs, Majers; Pasalic, Kramaric, Ivanusec


Galvenā statistika

Abas komandas visos turnīros tikušās piecas reizes, trīs tikšanās reizēs notiekot Eiropas čempionāta kvalifikācijā. Pārsvarā dominējuši viesi, kuriem šobrīd ir 100% rekords.

Latvija pēdējās deviņās spēlēs visos turnīros ir izcīnījusi tikai vienu uzvaru, atlikušajās astoņās spēlēs piedzīvojot neveiksmes.

Laukuma saimnieki kvalifikācijā līdz šim ir ielaiduši 17 vārtus, par 13 vairāk nekā viesi.

Horvātija pēdējos septiņos izbraukuma mačos ir nosargājusi piecas piezīmes.


Latvija vs Horvātija tiešraidē

Latvija vs Horvātija dzīvo

Latvija vs Horvātija tiešraide

Latvija vs Horvātija tiešraide

Latvija pret Horvātiju šodien tiešraidē

Latvija vs Horvātija tiešraidē šodien

Šodien spēle Latvija - Horvātija

Latvija pret Horvātiju šodien

Tiešraides spēle Latvija - Horvātija

Latvijas un Horvātijas mačs

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page